KONST / Litografier / Färglitografi 13955469
nr 1395 5469
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 256/260. Motivet: 62x52 cm, yttermått inklusive ram: 77x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:08:32
27/4 21:23:25
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson